Co przyniesie modernizacja elbląskich Ogrodów?

Jedno z najstarszych i najciekawszy miast w Polsce – Elbląg. To krańcowy punkt na mapie województwa warmińsko-mazurskiego, o bardzo bogatej historii i zabytkowej architekturze. Miasto stale się rozwija, inwestując w innowacyjne projekty. Popularne elbląskie Centrum Handlowe Ogrody zyska nowy, bardziej nowoczesny wygląd. Prace modernizacyjne sprawią, że to co stare zostanie zastąpione tym, co współczesne i dostępne w innych ogólnopolskich centrach handlowych. Pojawią się windy i ruchome schody, a lokale usługowe zostaną przebudowane, by zachować spójność aranżacji całego obiektu. Zmiany będzie można zauważyć również na całej elewacji. Odświeżone centrum oraz nowa jego część zostanie udostępniona mieszkańcom Elbląga w wiosną 2015 roku.

Część sklepów jest już do dyspozycji klientów. W sumie działa 28 nowych lokali w galerii handlowej. Po zakończeniu całej inwestycji w centrum ma być aż 130 czynnych sklepów i punktów usługowych, m.in. kino oraz kawiarnie i restauracje. Miejsc parkingowych nie powinno zabraknąć. Będzie ich łącznie aż 1000. Parking będzie zlokalizowany na trzech poziomach, by każdy miał blisko na zakupy. Możliwe, że na terenie Centrum Ogrody pojawią się też wolne lokale biurowe, w których będzie można organizować spotkania i konferencje z pracownikami obiektu i potencjalnymi kontrahentami.

Johan A, flickr.com

Johan A, flickr.com

Elbląska galeria powstała w 2002 roku. Zaczęło się od kilkudziesięciu sklepów i wielkopowierzchniowego hipermarketu. Obiekt znajdujący się przy ul. Pułkownika Dąbka szybko zyskał popularność wśród elblążan ze względu na dogodny dojazd i różnorodny asortyment. To przyciągnęło również przedsiębiorców. Na lokal do wynajęcia w tym miejscu nadal się chętni, miejsc jednak już nie ma. Rozbudowa wchodzi w ostatnią fazę i niebawem w Elblągu dostępne będzie centrum handlowe z prawdziwego zdarzenia. Jego modernizacja przebiega w sposób proekologiczny, wykorzystywane są nieszkodliwe dla środowiska materiały, by obiekt był nie tylko funkcjonalny, ale i przyjazny dla otoczenia.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz